LED dimmer 360W | RF | push-dim
LED-dimmer för 230V LED-strip som ger smidig och flexibel ljusreglering.
Läs mer
- Höjdpunkt Max belastning: 360W
- Höjdpunkt RF styrnning + Push-dim
- Höjdpunkt AC230V
Rekommenderade tillbehör
Alternativ
- IP-klass IP68
- Anslutning 24V
- Höjdpunkt Längd: 200 cm
Finns i lager i Helsingborg
- Nätspänning (volt) DC12V
- Dimbar Ej dimbar
- Anslutningskabel Inkl. stickpropp
Finns i lager i Helsingborg
- IP-klass IP68
- Anslutning 24V
- Höjdpunkt Längd: 100 cm
Finns i lager i Helsingborg
Beskrivning av LED dimmer 360W | RF | push-dim
LED dimmer 360W | RF | push-dim
LED-dimmer för 230V LED-strip som ger smidig och flexibel ljusreglering.
Passar enfärgade 230V LED-strips och 230V neon flex.
Enkel dimring via tryckknapp (push-dim) eller trådlös RF-fjärrkontroll.
| Nätspänning (volt) | AC220-230V |
| Max belastning | 360W / VA |
| Dimningstyp | RF + push-dimning |
| Höjd | 49,5 mm |
| Bredd | 56 mm |
| Djup | 28 mm |
| IP-klass | IP20 |
| Dimbar | Ja |
| Höjdpunkt | Max belastning: 360W |
| Höjdpunkt | RF styrnning + Push-dim |
| Höjdpunkt | AC230V |