LED Soft Filament Mini Globe 3W E27 2500K
Energiklass
Produktinformationsblad
Dekorativ klotformad ljuskälla med LED som sprider ett varmt och mjukt sken. Lampans färgtemperatur är 2500K och den har E27-sockel.
Läs mer
Alternativ
Finns i lager i Helsingborg
Finns i lager i Helsingborg
Beskrivning av LED Soft Filament Mini Globe 3W E27 2500K
LED Soft Filament Mini Globe 3W E27 2500K
Dekorativ klotformad ljuskälla med LED som sprider ett varmt och mjukt sken. Lampans färgtemperatur är 2500K och den har E27-sockel.
| Effekt | 3W |
| Ljuseffekt (lumen) | 200 lm |
| Lumen per watt | 90 LM/W |
| Ljus färg (Kelvin) | Varmvit |
| Kelvin värde | 2500K |
| Sockel | E27 |
| Ljusvinkel | 360° |
| Kvalitetsmärke | CE, RoHS |
| Nätspänning (volt) | AC230V |
| CRI | >80 |
| Dimbar | Nej |
| Energimärkning till 2021 | A |
| Energimärkning | G |
| Garanti | 2 år |
| Brinntimmar | 15.000 |
| Höjd | 78 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Ersätter | 21W |
Specifikationer
| Effekt | 3W |
| Ljuseffekt (lumen) | 200 LM |
| Lumen per watt | 90 LM/W |
| Ljus färg (Kelvin) | Varmvit |
| Kelvin värde | 2500K |
| Sockel | E27 |
| Ljusvinkel | 360° |
| Kvalitetsmärke | CE, RoHs |
| Nätspänning (volt) | AC230V |
| CRI | >80 |
| Dimbar | Nej |
| Energimärkning till 2021 | A |
| Energimärkning | G |
| Garanti | 2 år |
| Brinntimmar | 15.000 |
| Höjd | 78 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Ersätter | 21W |