-37%
LED Växtbelysning | 150cm | 35W | Neutralvit 4000K | High-Lumen
Energiklass
Produktinformationsblad
VIGA LED Växtbelysning passar utmärkt vid förodling och som extraljus vid odling inomhus.
Läs mer
Rekommenderade tillbehör
Alternativ
- Höjdpunkt Neutralvit: 4000K
- Höjdpunkt 114 Lumen per watt
- Höjdpunkt Längd: 60 cm
Finns i lager i Helsingborg
Finns i lager i Helsingborg
- Höjdpunkt Inkl. 2 meter kabel
- Höjdpunkt IP65: damm- och strålskyddsklassad
- Höjdpunkt 3 års garanti
Finns i lager i Helsingborg
- Höjdpunkt Komplett paket
- Höjdpunkt 114 Lumen per watt
- Höjdpunkt Längd: 60 cm
- Etikett Bästsäljare
Bästsäljare
Beskrivning av LED Växtbelysning | 150cm | 35W | Neutralvit 4000K | High-Lumen
LED Växtbelysning | 150cm | 35W | Neutralvit 4000K | High-Lumen
Denna armaturen har en effekt på 35W och 3990 lumen, passar utmärkt vid förodling och som extraljus vid odling inomhus.
För-och nackdelar
High-lumen 126 LM/W
4000K: Neutralvit
Prisvärd
Ej dimbar


| Effekt | 35W |
| Våglängd | Neutralvit 4000K |
| IP-klass | IP20 |
| Ljuseffekt (lumen) | 3990 LM |
| Lumen per watt | 114 LM/W |
| Effektfaktor | 0,90 |
| Nätspänning (volt) | AC220-240V |
| Typ av LED | SMD |
| CRI | >80 |
| Dimbar | Nej |
| Brintimmar | 30.000 |
| Garanti | 3 år |
| Husmaterial | ABS |
| Nanometer | 350-483 |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Kvalitetsmärke | CE, RoHS |
Specifikationer
| Effekt | 35W |
| Våglängd | Neutralvit 4000K |
| IP-värde | IP20 |
| Ljuseffekt (lumen) | 3990 LM |
| Lumen per watt | 114 LM/W |
| Effektfaktor | 0,90 |
| Nätspänning (volt) | AC220-240V |
| Typ av LED | SMD |
| CRI | >80 |
| Dimbar | Nej |
| Brintimmar | 30.000 |
| Garanti | 3 år |
| Husmaterial | ABS |
| Nanometer | 350-483 |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Kvalitetsmärke | CE, RoHs |