Alternativ
- Höjdpunkt Super-flexibel
- Höjdpunkt IP67 Damm- och strålskydd
- Höjdpunkt Behöver ingen transformator
- Längd Pris per meter
Finns i lager i Helsingborg
Pris per meter
- Höjdpunkt 320º ljusspridning
- Höjdpunkt Komplett paket
- Höjdpunkt Super-flexibel
Finns i lager i Helsingborg
- Höjdpunkt Inkl. 2 meter kabel
- Höjdpunkt Dimbar
- Höjdpunkt DC24V
Finns i lager i Helsingborg
- Höjdpunkt Super-flexibel
- Höjdpunkt IP67 Damm- och strålskydd
- Höjdpunkt Behöver ingen transformator
- Längd Pris per meter
Finns i lager i Helsingborg
Pris per meter
Beskrivning av Sayox | PROFI Anslutningskit med stickpropp | 1,5 meter | Vit
Sayox | PROFI Anslutningskit med stickpropp | 1,5 meter | Vit
Anslutningskabel till PROFI 230V LED strip.
Anslutningen är lödfri. Ändavslut och krympslang medföljer.
Produkten har kapslingsklass IP20.
För utomhusbruk ska anslutningen tätas noggrant med silikon och krympslang för att säkerställa fuktskydd."
| Längd | 150 cm |
| Max belastning | 750W |
| Färg | Vit |
| Nätspänning (volt) | AC220-230V |
| IP-klass | IP20 |
| Längd | 19.2 mm |
| Bredd | 16.8 mm |
| Djup | 8 mm |