Alternativ
Finns i lager i Helsingborg
- Utgångsspänning 12–24VDC
- IP-klass IP67
- Dimbar Dimbar
Finns i lager i Helsingborg
Finns i lager i Helsingborg
- Höjdpunkt Dimbar
- Höjdpunkt DC12V
- Höjdpunkt 5 års garanti
Finns i lager i Helsingborg
Beskrivning av SG | LEDDim 2x100
SG | LEDDim 2x100
Inklusive dimmer, 2 st. vitt vred, 2 st. mutter, vit/svart ytterram och vit innerram.
| Watt | 2x100W |
| Nätspänning (volt) | AC220-230V |
| Överspänningsskydd | Ja |
| Överbelastningsskydd | Ja |
| Minimuminställning kan justeras | Ja |
| Material | Polykarbonat (PC) |
| Montering | Infälld, Interiör |
| Längd | 84 mm |
| Bredd | 84 mm |
| Höjd | 42 mm |
| Höjdpunkt | 2x100W |
| Höjdpunkt | AC230V |
| Höjdpunkt | Montage: infälld |
Specifikationer
| Watt | 2x100W |
| Spänning | 220-240V |
| Överspänningsskydd | Ja |
| Överbelastningsskydd | Ja |
| Minimuminställning kan justeras | Ja |
| Material | Polykarbonat (PC) |
| Montering | Infälld, Interiör |
| Längd | 84 mm |
| Bredd | 84 mm |
| Höjd | 42 mm |