COB LED remsa 12V | 10W/m | 320 LED's/ meter | 5 meter | Premium
- Spänning DC12V
- Strömförbrukning 10 W/m
- Dimbar Dimbar
Rekommenderade tillbehör
Alternativ
- Nätspänning (volt) AC220-230V
- Anslutningskabel Inkl. stickpropp
- Kabellängd 1.5 meter
Finns i lager i Helsingborg
- Höjdpunkt Dimbar
- Höjdpunkt IP67 Damm- och strålskydd
- Höjdpunkt Behöver ingen transformator
Finns i lager i Helsingborg
- Höjdpunkt Dimbar
- Höjdpunkt IP67 Damm- och strålskydd
- Höjdpunkt Behöver ingen transformator
Finns i lager i Helsingborg
- Höjdpunkt Dimbar
- Höjdpunkt IP67 Damm- och strålskydd
- Höjdpunkt Behöver ingen transformator
Finns i lager i Helsingborg
Beskrivning av COB LED remsa 12V | 10W/m | 320 LED's/ meter | 5 meter | Premium
COB LED remsa 12V | 10W/m | 320 LED's/ meter | 5 meter | Premium
Denna COB LED-remsa ger ett kraftigt ljus och har en hög densitet med 320 lysdioder per meter. Om ljusstyrkan känns för stark kan du enkelt justera den med hjälp av din smartphone eller en fjärrkontroll. Remsan är avsedd endast för inomhusbruk och bör inte användas i fuktiga miljöer.
Behöver du anpassa längden? Det går att klippa LED-remsan med 25 mm intervall.
LED listen är dimbar!
När du köper denna LED-remsa får du:
1x COB LED remsa 12V | 10W/m | 320 LED's/ meter | 5 meter | Premium
| Spänning | DC12V |
| Antal dioder | 320 dioder/m |
| Strömförbrukning | 10 W/m |
| Ljusstyrka; | 475 LM |
| CRI | >80 |
| Dimbar | Dimbar |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 50,000 |
| Montering | Tejp dubbelsidig |
| Bredd | 8 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Strålvinkel | 120° |
Specifikationer
| Spänning | DC12V |
| Antal dioder | 320 dioder/m |
| Strömförbrukning | 10 W/m |
| Ljusstyrka; | 475 LM |
| CRI | >80 |
| Dimbar | Ja |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 50,000 |
| Montering | Tejp dubbelsidig |
| Bredd | 8 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Strålvinkel | 120° |
-
HämtaHandbok Modulär hörnsoffa 3-sits HELLNAR Sammet Ljusbeige med fotpall Vänstervänd #1.pdf430.85 KB