Alternativ
- Höjdpunkt Fas-dim + Push dim
- Höjdpunkt DC24V
- Höjdpunkt Inkl. överspänningsskydd
Finns i lager i Helsingborg
- IP-klass IP68
- Anslutning 24V
- Höjdpunkt Längd: 200 cm
Finns i lager i Helsingborg
- IP-klass IP68
- Anslutning 24V
- Höjdpunkt Dubbla utgångar
Finns i lager i Helsingborg
- IP-klass IP68
- Anslutning 24V
- Höjdpunkt Längd: 100 cm
Finns i lager i Helsingborg
Beskrivning av Dimbar strömförsörjning | 75W | 24V | RF + Push-dim
Dimbar strömförsörjning | 75W | 24V | RF + Push-dim
Dimbar strömförsörjning för enfärgade 24V LED-strips. Max. belastning 3,125A 75W.
Kan dimmas via push-dim eller RF.
| Effekt | 75W |
| Utspänning | DC24V |
| Utström | 3,125A |
| Överspänningsskydd | Ja |
| Längd | 179 mm |
| Bredd | 56 mm |
| Höjd | 30 mm |
| IP-klass | IP20 |
| Kvalitetsmärke | CE |
| Garanti | 3 år |
| Dimningsmetod | RF Wireless, AC PushDim |
| Höjdpunkt | RF styrnning + Push-dim |
Specifikationer
| Effekt | 75W |
| Utspänning | DC24V |
| Utström | 3,125A |
| Överspänningsskydd | Ja |
| Längd | 179 mm |
| Bredd | 56 mm |
| Höjd | 30 mm |
| IP-värde | IP20 |
| Kvalitetsmärke | CE |
| Garanti | 3 år |