Avide | LED strålkastare 10W | Neutralvit 4000K | IP65
Energiklass
Produktinformationsblad
Denna LED-strålkastare är idealisk för användning på uppfarter, trädgårdar, på skyltar, idrottsplatser eller parkeringar.
Läs mer
- Effekt 10W
- Kelvin värde 4000K
- IP-klass IP65
Alternativ
Finns i lager i Helsingborg
Finns i lager i Helsingborg
Finns i lager i Helsingborg
- Effekt 10W
- Lumen per watt 100 LM/W
- IP-klass IP44
Finns i lager i Helsingborg
Beskrivning av Avide | LED strålkastare 10W | Neutralvit 4000K | IP65
Avide | LED strålkastare 10W | Neutralvit 4000K | IP65
Denna LED-strålkastare är idealisk för användning på uppfarter, trädgårdar, på skyltar, idrottsplatser eller parkeringar.
| Effekt | 10W |
| Nätspänning (volt) | AC230V |
| Ljuseffekt (lumen) | 800 LM |
| Lumen per watt | 80 LM/W |
| Ljus färg (Kelvin) | Neutralvit |
| Kelvin värde | 4000K |
| IP-klass | IP65 |
| Kabellängd | 30 cm |
| Ljusvinkel | 120° |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ingen |
| Energimärkning till 2021 | A+ |
| Energimärkning | F |
| Garanti | 3 år |
| Brinntimmar | 25.000 |
| Storlek | 92x67x32 mm |
| Kvalitetsmärke | CE, RoHS |
Specifikationer
| Effekt | 10W |
| Nätspänning (volt) | AC230V |
| Ljuseffekt (lumen) | 800 LM |
| Lumen per watt | 80 LM/W |
| Ljus färg (Kelvin) | Neutralvit |
| Kelvin värde | 4000K |
| IP-värde | IP65 |
| Kabellängd | 30 cm |
| Ljusvinkel | 120° |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ingen |
| Energimärkning till 2021 | A+ |
| Energimärkning | F |
| Garanti | 3 år |
| Brinntimmar | 25.000 |
| Storlek | 92x67x32 mm |
| Kvalitetsmärke | CE, RoHs |